Kilpailutoiminta

KARA SEURARANKING
SijoitusSeuraPisteetEri pelaajia
3KK-796944
1EBK110814
2CST10685
5Brode1251
4CCA3301
6HyvBK882

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
RG-finaali Sami Hannula vs. Toni Hannula

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
Semifinaali Toni Hannula vs. Janne Wiss

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
Lohko-ottelu Paul Figueroa vs. Ari Lågas

 Kara RG-lista 
  Päivitetty23.4.2017    
  RG-pisteetKisatVoitotKaratLV:tK.A.
1Wiss Janne CST500523315780,573
2Hannula Toni CST435502935400,543
3Hannula Sami KK-79375312263630,623
4Tarvainen Jukka CCA330312154160,517
5Soinisalo Tapio EBK198301613600,447
6Figueroa Paul EBK160301263120,404
7Muurainen Pertti KK-7915920902040,441
8Helläkoski Altti EBK14020761710,444
9Ronkonen Miio Brode12510501420,352
10Mehmet Kale EBK120301102520,437
11Lampi Juhani EBK12040813120,260
12Harju Jukka EBK11230912620,347
13Hämäläinen Eero CST8620631570,401
14Hynninen Samuli KK-798010641070,598
15Louhi Lasse KK-798010571400,407
16Grahn Henry EBK5510431410,305
17Kaikkonen Kimmo HyvBK501029630,460
18Wigelius Pauli EBK4720191140,167
19Moon Jongyun CST421021540,389
20Komi Tuomas EBK401020630,317
21Suni Harri HyvBK381017460,370
22Särkisilta Jesse EBK301029700,414
23Pekkala Panu EBK301018870,207
24Träff Tuomo EBK241012690,174
25Grannas Kai EBK161019660,288
26Niittylä Tuomas EBK161021760,276
27Salonen Mika CST51018810,222

Tiedostopankki

PDF-tiedostoKara Kilpailuohjekirja 2016-2017 ver 1.2.pdf (272 kB)
Päivitetty 16.8.2016
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista.xlsm (68 kB)
Päivitetty 4.3.2017
PDF-tiedostoKara_pelitavat_2016.pdf (175 kB)
Karan uusi pelitapataulukko kaudesta 2016-17 alkaen
PDF-tiedostoKara Säännöt -- päivitetty 12.8.2016.pdf (86 kB)
Päivitetty 12.8.2016. Yhteinen sääntöopus 3-vallin karalle, 1-vallin karalle, suoralle karalle (Cadre)
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista kauden 2015-2016 päätteeksi.xlsm (62 kB)
RG-lista kauden 2015-16 päätteeksi
MS Excel -tiedostoKara pelitavat.xlsx (10 kB)
Karan vanha pelitapataulukko + aikataulut
PDF-tiedostoKilpailun johtajan info.pdf (224 kB)
Kilpailun johtajan infopaketti
PDF-tiedostoPelaajan infopaketti.pdf (212 kB)
Pelaajan infopaketti
Tuntematon tiedostomuotoKara tilitysraportti 20152016.xls (26 kB)
Kara tilitysraportti 2015-2016
Tuntematon tiedostomuotoSBiL kilpailu lisenssimaksu lomake 2015-2016.xls (27 kB)
Kilpailun lisenssimaksulomake 2015-2016
PDF-tiedostoSokos majoituskiintiöt kevätkausi 2017 protected.pdf (276 kB)