Kilpailutoiminta

 Kara RG-lista 
  Päivitetty25.3.2018    
  RG-pisteetKisatVoitotKaratLV:tK.A.
1Wiss Janne CST805645507720,712
2Hannula Sami KK-79605524386970,628
3Soinisalo Tapio EBK430503196230,512
4Hannula Toni CST390603486680,521
5Solhagen Sauli EBK380503376540,515
6Virtanen Miika EBK320402394290,557
7Moon Yongyun CST175401603150,508
8Harju Jukka EBK138601824780,381
9Suni Harri HyvBK120201042100,495
10Koponen Markku HSK10010862110,408
11Grannas Kai EBK9030932440,381
12Kaikkonen Kimmo HyvBK8020691480,466
13Virtanen Jyri KK-797010551080,509
14Niittylä Tuomas EBK7040893280,271
15Muurainen Pertti KK-796520681790,380
16Figueroa Paul EBK5620551250,440
17Tarvainen Jukka CCA5010591240,476
18Komi Tuomas EBK4010491190,412
19Kuusela Tapio GU4010441410,312
20Ronkonen Miio Brode3630802720,294
21Pöysti Markku EBK351032690,464
22Wigelius Pauli EBK301018970,186
23Hjort Timo EP201031630,492
24Helläkoski Altti EBK201034860,395
25Grahn Henry EBK81019800,238
26Koljonen Mika EBK810211080,194
 Kara Divisioona RG-lista 
  Päivitetty15.4.2018    
  RG-pisteetKisatVoitotKaratLV:tK.A.
1Särkisilta Jesse EBK160221002670,375
2Ristiluoma Aleksi Biklu12031943510,268
3Savolainen Jarkko Biklu11530934000,233
4Salomaa Vili-Petteri Biklu11350884050,217
5Grahn Henry EBK9830672640,254
6Pekkala Panu EBK9020612370,257
7Virtanen Miika EBK801150760,658
8Kuusela Tapio GU8011481230,390
9Ronkonen Miio Brode6520561850,303
10Bergius Juha KK-796010411710,240
11Kantola Mikko Biklu501030880,341
12Komi Tuomas EBK5020481510,318
13Träff Tuomo EBK4010311120,277
14Nuutinen Mauno PVK4010291120,259
15Tennilä Iiro Biklu3510261120,232
16Fredriksson Tommi EBK301018680,265
17Kelokaski Jouni EBK3010271240,218
18Shakil Saani Biklu2830262140,121
19Wigelius Pauli EBK2320201380,145
20Nurmi Rami TBK201016820,195
21Ruokonen Roope Biklu15108680,118
22Naumanen Tuukka JamP10109380,237
23Ranta Mikko Brode10107700,100
24Repola Jere JamP5107480,146
KARA SEURARANKING (Mestaruussarja)
SijoitusSeuraPisteetEri pelaajia
1EBK162513
2CST13703
3KK-797403
4HSK1001
5HyvBK2002
6CCA501
7GU401
8Brode361
9EP201

Tiedostopankki

PDF-tiedostoKara Kilpailuohjekirja 2017-2018.pdf (296 kB)
Päivitetty 1.2.2018
PDF-tiedostoKara_pelitavat_2016.pdf (175 kB)
Karan uusi pelitapataulukko kaudesta 2016-17 alkaen
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista kauden 2016-2017 päätteeksi.xlsm (65 kB)
RG-lista kauden 2016-17 päätteeksi
PDF-tiedostoKara Säännöt -- päivitetty 12.8.2016.pdf (86 kB)
Päivitetty 12.8.2016. Yhteinen sääntöopus 3-vallin karalle, 1-vallin karalle, suoralle karalle (Cadre)
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista kauden 2015-2016 päätteeksi.xlsm (62 kB)
RG-lista kauden 2015-16 päätteeksi
MS Excel -tiedostoKara pelitavat.xlsx (10 kB)
Karan vanha pelitapataulukko + aikataulut
PDF-tiedostoKilpailun johtajan info.pdf (224 kB)
Kilpailun johtajan infopaketti
PDF-tiedostoPelaajan infopaketti.pdf (212 kB)
Pelaajan infopaketti
Tuntematon tiedostomuotoKara tilitysraportti 20152016.xls (26 kB)
Kara tilitysraportti 2015-2016
Tuntematon tiedostomuotoSBiL kilpailu lisenssimaksu lomake 2015-2016.xls (27 kB)
Kilpailun lisenssimaksulomake 2015-2016
Tuntematon tiedostomuotoCaromScore.exe (252 kB)
PDF-tiedostoSokos majoituskiintiöt kevätkausi 2018_salasana_sbil2018.pdf (421 kB)
Sokos majoituskiintiöt kevätkausi 2018

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
RG-finaali Sami Hannula vs. Toni Hannula

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
Semifinaali Toni Hannula vs. Janne Wiss

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
Lohko-ottelu Paul Figueroa vs. Ari Lågas