Kilpailutoiminta

 Kara Mestaruussarja RG-lista 
  Päivitetty28.8.2017    
  RG-pisteetKisatVoitotKaratLV:tK.A.
1Wiss Janne CST540523836210,617
2Hannula Toni CST440513115500,565
3Hannula Sami KK-79285212053320,617
4Soinisalo Tapio EBK243401813960,457
5Tarvainen Jukka CCA210211342420,554
6Helläkoski Altti EBK160301102570,428
7Ronkonen Miio Brode13720772550,302
8Koponen Markku HSK10010862110,408
9Solhagen Sauli EBK8010531060,500
10Louhi Lasse KK-798010571400,407
11Komi Tuomas EBK8020691820,379
12Harju Jukka EBK78401003180,314
13Lampi Juhani EBK7420561870,299
14Virtanen Jyri KK-797010551080,509
15Mehmet Kale EBK7020721530,471
16Muurainen Pertti KK-796520681790,380
17Figueroa Paul EBK6010421160,362
18Grannas Kai EBK5620521550,335
19Moon Yongyun CST5520601560,385
20Hämäläinen Eero CST401038970,392
21Särkisilta Jesse EBK301029700,414
22Pekkala Panu EBK301018870,207
23Wigelius Pauli EBK301018970,186
24Niittylä Tuomas EBK161021760,276
25Koljonen Mika EBK810211080,194
26Salonen Mika CST51018810,222
 Kara Divisioona RG-lista 
  Päivitetty19.9.2017    
  RG-pisteetKisatVoitotKaratLV:tK.A.
1Virtanen Miika EBK801150760,658
2Bergius Juha KK-796010411710,240
3Savolainen Jarkko Biklu4010271140,237
4Ristiluoma Aleksi Biklu3010341250,272
5Nurmi Rami TBK201016820,195
6Naumanen Tuukka JamP10109380,237
7Repola Jere JamP5107480,146
8Salomaa Vili-Petteri Biklu31011880,125
KARA SEURARANKING
SijoitusSeuraPisteetEri pelaajia
1CST10805
2EBK101514
3KK-795004
4CCA2101
5Brode1371
6HSK1001

Tiedostopankki

PDF-tiedostoKara Kilpailuohjekirja 2017-2018.pdf (283 kB)
Päivitetty 24.8.2017
PDF-tiedostoKara_pelitavat_2016.pdf (175 kB)
Karan uusi pelitapataulukko kaudesta 2016-17 alkaen
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista kauden 2016-2017 päätteeksi.xlsm (65 kB)
RG-lista kauden 2016-17 päätteeksi
PDF-tiedostoKara Säännöt -- päivitetty 12.8.2016.pdf (86 kB)
Päivitetty 12.8.2016. Yhteinen sääntöopus 3-vallin karalle, 1-vallin karalle, suoralle karalle (Cadre)
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista kauden 2015-2016 päätteeksi.xlsm (62 kB)
RG-lista kauden 2015-16 päätteeksi
MS Excel -tiedostoKara pelitavat.xlsx (10 kB)
Karan vanha pelitapataulukko + aikataulut
PDF-tiedostoKilpailun johtajan info.pdf (224 kB)
Kilpailun johtajan infopaketti
PDF-tiedostoPelaajan infopaketti.pdf (212 kB)
Pelaajan infopaketti
Tuntematon tiedostomuotoKara tilitysraportti 20152016.xls (26 kB)
Kara tilitysraportti 2015-2016
Tuntematon tiedostomuotoSBiL kilpailu lisenssimaksu lomake 2015-2016.xls (27 kB)
Kilpailun lisenssimaksulomake 2015-2016
PDF-tiedostoSokos majoituskiintiöt kevätkausi 2017 protected.pdf (276 kB)
Tuntematon tiedostomuotoCaromScore.exe (252 kB)

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
RG-finaali Sami Hannula vs. Toni Hannula

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
Semifinaali Toni Hannula vs. Janne Wiss

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
Lohko-ottelu Paul Figueroa vs. Ari Lågas