Kilpailutoiminta

KARA SEURARANKING
SijoitusSeuraPisteetEri pelaajia
3KK-798704
2EBK102212
1CST11035
6TBK201
4CCA3301
5HyvBK882

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
RG-finaali Sami Hannula vs. Toni Hannula

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
Semifinaali Toni Hannula vs. Janne Wiss

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
Lohko-ottelu Paul Figueroa vs. Ari Lågas

 Kara RG-lista 
  Päivitetty4.3.2017    
  RG-pisteetKisatVoitotKaratLV:tK.A.
1Wiss Janne CST570523686150,598
2Hannula Sami KK-79535423134600,680
3Hannula Toni CST400503215820,552
4Tarvainen Jukka CCA330312154160,517
5Figueroa Paul EBK230401944260,455
6Muurainen Pertti KK-79175301002350,426
7Soinisalo Tapio EBK158301553140,494
8Mehmet Kale EBK150401363090,440
9Helläkoski Altti EBK13020911790,508
10Hämäläinen Eero CST8620631570,401
11Harju Jukka EBK8430752170,346
12Hynninen Samuli KK-798010641070,598
13Louhi Lasse KK-798010571400,407
14Grahn Henry EBK5510431410,305
15Wigelius Pauli EBK5530261800,144
16Kaikkonen Kimmo HyvBK501029630,460
17Lampi Juhani EBK5030331690,195
18Moon Jongyun CST421021540,389
19Komi Tuomas EBK401020630,317
20Suni Harri HyvBK381017460,370
21Särkisilta Jesse EBK301029700,414
22Träff Tuomo EBK241012690,174
23Lågas Ari TBK201017670,254
24Niittylä Tuomas EBK161021760,276
25Salonen Mika CST51018810,222

Tiedostopankki

PDF-tiedostoKara Kilpailuohjekirja 2016-2017 ver 1.2.pdf (272 kB)
Päivitetty 16.8.2016
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista.xlsm (68 kB)
Päivitetty 4.3.2017
PDF-tiedostoKara_pelitavat_2016.pdf (175 kB)
Karan uusi pelitapataulukko kaudesta 2016-17 alkaen
PDF-tiedostoKara Säännöt -- päivitetty 12.8.2016.pdf (86 kB)
Päivitetty 12.8.2016. Yhteinen sääntöopus 3-vallin karalle, 1-vallin karalle, suoralle karalle (Cadre)
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista kauden 2015-2016 päätteeksi.xlsm (62 kB)
RG-lista kauden 2015-16 päätteeksi
MS Excel -tiedostoKara pelitavat.xlsx (10 kB)
Karan vanha pelitapataulukko + aikataulut
PDF-tiedostoKilpailun johtajan info.pdf (224 kB)
Kilpailun johtajan infopaketti
PDF-tiedostoPelaajan infopaketti.pdf (212 kB)
Pelaajan infopaketti
Tuntematon tiedostomuotoKara tilitysraportti 20152016.xls (26 kB)
Kara tilitysraportti 2015-2016
Tuntematon tiedostomuotoSBiL kilpailu lisenssimaksu lomake 2015-2016.xls (27 kB)
Kilpailun lisenssimaksulomake 2015-2016
PDF-tiedostoSokos majoituskiintiöt kevätkausi 2017 protected.pdf (276 kB)