Kilpailutoiminta

 Kara Divisioona RG-lista kauden 2017-18 päätteeksi 
  Päivitetty15.4.2018    
  RG-pisteetKisatVoitotKaratLV:tK.A.
1Särkisilta Jesse EBK160221002670,375
2Ristiluoma Aleksi Biklu12031943510,268
3Savolainen Jarkko Biklu11530934000,233
4Salomaa Vili-Petteri Biklu11350884050,217
5Grahn Henry EBK9830672640,254
6Pekkala Panu EBK9020612370,257
7Virtanen Miika EBK801150760,658
8Kuusela Tapio GU8011481230,390
9Ronkonen Miio Brode6520561850,303
10Bergius Juha KK-796010411710,240
11Kantola Mikko Biklu501030880,341
12Komi Tuomas EBK5020481510,318
13Träff Tuomo EBK4010311120,277
14Nuutinen Mauno PVK4010291120,259
15Tennilä Iiro Biklu3510261120,232
16Fredriksson Tommi EBK301018680,265
17Kelokaski Jouni EBK3010271240,218
18Shakil Saani Biklu2830262140,121
19Wigelius Pauli EBK2320201380,145
20Nurmi Rami TBK201016820,195
21Ruokonen Roope Biklu15108680,118
22Naumanen Tuukka JamP10109380,237
23Ranta Mikko Brode10107700,100
24Repola Jere JamP5107480,146

Tiedostopankki

PDF-tiedostoSBIL Kara Kilpailuohjekirja 2018-19.pdf (212 kB)
Päivitetty 13.8.2018
PDF-tiedostoKara Säännöt -- päivitetty 12.8.2016.pdf (86 kB)
Päivitetty 12.8.2016. Yhteinen sääntöopus 3-vallin karalle, 1-vallin karalle, suoralle karalle (Cadre)
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista kauden 2016-2017 päätteeksi.xlsm (65 kB)
RG-lista kauden 2016-17 päätteeksi
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista kauden 2015-2016 päätteeksi.xlsm (62 kB)
RG-lista kauden 2015-16 päätteeksi
PDF-tiedostoKara_pelitavat_2016.pdf (175 kB)
Karan vanha pelitapataulukko - ei käytössä 2018-19 kaudella
MS Excel -tiedostoKara pelitavat.xlsx (10 kB)
Karan vanha pelitapataulukko + aikataulut ei enää käytössä 2014 jälkeen
Tuntematon tiedostomuotoKara tilitysraportti 20152016.xls (26 kB)
Kara tilitysraportti 2015-2016
Tuntematon tiedostomuotoSBiL kilpailu lisenssimaksu lomake 2015-2016.xls (27 kB)
Kilpailun lisenssimaksulomake 2015-2016
Tuntematon tiedostomuotoCaromScore.exe (252 kB)
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista_Mestis.xlsm (69 kB)
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista_Divarit.xlsm (58 kB)