Kilpailutoiminta

KARA SEURARANKING
SijoitusSeuraPisteetEri pelaajia
3KK-797104
2EBK88114
1CST10705
5Brode1371
4CCA2501
6HyvBK802

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
RG-finaali Sami Hannula vs. Toni Hannula

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
Semifinaali Toni Hannula vs. Janne Wiss

 

 

Espoon Kevät Open 9.4.2016
Lohko-ottelu Paul Figueroa vs. Ari Lågas

 Kara RG-lista 
  Päivitetty29.5.2017    
  RG-pisteetKisatVoitotKaratLV:tK.A.
1Wiss Janne CST540523766380,589
2Hannula Toni CST450513055400,565
3Hannula Sami KK-79375312514010,626
4Tarvainen Jukka CCA250311603230,495
5Muurainen Pertti KK-79185201252670,468
6Helläkoski Altti EBK160301102570,428
7Ronkonen Miio Brode13720772550,302
8Soinisalo Tapio EBK12330942220,423
9Mehmet Kale EBK120301102520,437
10Koponen Markku HSK10010862110,408
11Figueroa Paul EBK9020691720,401
12Lampi Juhani EBK9030632510,251
13Louhi Lasse KK-798010571400,407
14Komi Tuomas EBK8020691820,379
15Virtanen Jyri KK-797010551080,509
16Harju Jukka EBK6830652200,295
17Wigelius Pauli EBK5020281600,175
18Hämäläinen Eero CST401038970,392
19Moon Yongyun CST351035880,398
20Särkisilta Jesse EBK301029700,414
21Pekkala Panu EBK301018870,207
22Grannas Kai EBK161019660,288
23Niittylä Tuomas EBK161021760,276
24Koljonen Mika EBK810211080,194
25Salonen Mika CST51018810,222

Tiedostopankki

PDF-tiedostoKara Kilpailuohjekirja 2016-2017 ver 1.2.pdf (272 kB)
Päivitetty 16.8.2016
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista.xlsm (65 kB)
Päivitetty 29.5.2017
PDF-tiedostoKara_pelitavat_2016.pdf (175 kB)
Karan uusi pelitapataulukko kaudesta 2016-17 alkaen
PDF-tiedostoKara Säännöt -- päivitetty 12.8.2016.pdf (86 kB)
Päivitetty 12.8.2016. Yhteinen sääntöopus 3-vallin karalle, 1-vallin karalle, suoralle karalle (Cadre)
Tuntematon tiedostomuotoKara_RG-lista kauden 2015-2016 päätteeksi.xlsm (62 kB)
RG-lista kauden 2015-16 päätteeksi
MS Excel -tiedostoKara pelitavat.xlsx (10 kB)
Karan vanha pelitapataulukko + aikataulut
PDF-tiedostoKilpailun johtajan info.pdf (224 kB)
Kilpailun johtajan infopaketti
PDF-tiedostoPelaajan infopaketti.pdf (212 kB)
Pelaajan infopaketti
Tuntematon tiedostomuotoKara tilitysraportti 20152016.xls (26 kB)
Kara tilitysraportti 2015-2016
Tuntematon tiedostomuotoSBiL kilpailu lisenssimaksu lomake 2015-2016.xls (27 kB)
Kilpailun lisenssimaksulomake 2015-2016
PDF-tiedostoSokos majoituskiintiöt kevätkausi 2017 protected.pdf (276 kB)